کفش پاما مردانه صافی کف پا را درمان می کند!!

کفش های زنانه، مردانه و بچه گانه تفاوت چندانی در مدل تولیدی ندارند.

می توان گفت که هم در مورد استفاده از مواد طبیعی مانند چرم و چرم و هم در مورد محصولات مصنوعی مانند لاستیک و چرم مصنوعی تا پارچه ها و محصولات بازیافتی، همگی مانورها، تکنیک ها و توالی مانورهای یکسانی دارند.

به عنوان مثال، مواد مصنوعی جایگزین چرم (چرم تقلبی) ظاهر و ظاهری شبیه به چرم واقعی دارند و ویژگی‌های فیزیکی عالی هم از نظر پردازش و هم از نظر مقاومت ارائه می‌دهند.

کیفیت چرم واقعی ارائه شده توسط چرم تقلبی را می توان هم در آستر و هم در رویه با استفاده از منگوله، لمینت، براق و برجسته برای ایجاد انواع طراحی و کفش، از کفش های خط کلاسیک گرفته تا مدل های مد و اسپرت استفاده کرد.

کفش پاما مردانه همچنین می‌توانند از محصولات سازگار با محیط زیست یا زیست تخریب‌پذیر یا بازیافتی مانند نخ‌های پلی استر به‌دست‌آمده از پت استفاده کنند.

بسیاری از مواد جایگزین برای آنهایی که منشأ حیوانی دارند نیز در تولید کفش‌ها به دست می‌آیند که در برخی موارد می‌توانند با «پارچه‌های طبیعی، چوب پنبه، لاستیک، کنف، جوت و کتان» جایگزین شوند.

کفش

برخی از الیاف مصنوعی حاصل از مطالعه بازیافت زباله نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند مانند: ضایعات نساجی، زندگی جدید، اکونیل و غیره یا از مواد تولید شده با تأثیر زیست محیطی کم استفاده می شود، مانند اکو میکروفیبر، آلکانترا و سافتان.

به عنوان مثال ساخت یک کفش دست ساز را در نظر بگیرید. یک کفش چرمی رایج برای مردان یا زنان. بیایید بگوییم مدل کلاسیکی که بسیاری برای رفتن به دفتر استفاده می کنند.

ما در مثال خود از این نوع کفش استفاده می کنیم زیرا مدل های کفش ورزشی مانند کفش های کتانی دارای فرآیندهای تولید بسیار صنعتی هستند که فضای کمی برای روایت مسیر تولید باقی می گذارد.

یک کفش در استودیوی دفتر سبک، جایی که با همکاری طراحان، تحقیق و توسعه انجام می‌شود، به‌دنبال تولید مجدد مدلی از کفش‌های متعلق به فصل قبل یا تنوعی از شماره یا رنگ آن باشد.

متخصصان، مسئول فروش و سایر ذینفعان، ایده‌ها، خطوط و مواد مختلف را مدل‌سازی می‌کنند تا زمانی که به سنتز نمونه اولیه کفش «که خواهد بود» برسند.

نمونه یک کفش از قبل شامل تمام مشخصات خط، جنس، رنگ، زیره، روکش لوازم جانبی و بسته بندی مدل کفش است که به ویترین می رسد.

پس از تعریف نمونه، برای بررسی‌ها و کنترل‌های امنیتی و امکان‌سنجی لازم به اداره توسعه می‌رسد، که باید بداند چگونه تمام مراحل مختلف تولید را برنامه‌ریزی کند و اجزای تولید را به معنای محدود کارخانه کفش هماهنگ کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.