چسب صنعتی دوقلو هرگز خشک نمی شود

با استفاده از اسپری تماسی چسب صنعتی دوقلو می توانید به طور موقت و همچنین به طور دائم انواع مواد را به هم متصل کنید. چسب اسپری نه تنها شفاف است، بلکه ضد آب است، و آن را به انتخابی ایده آل برای استفاده در سطوح ناهموار و متخلخل تبدیل می کند.

استفاده از اسپری های تماسی همه کاره است و هیچ لکه ای بر جای نمی گذارد. بهترین چیز در مورد اسپری تماسی این است که آنها حاوی اجزای کلردار نیستند، به همین دلیل برای محیط زیست مفید هستند.

چسب اکریلیک یک چسب دو قسمتی بر پایه رزین است که از پلیمرهای اکریلیک یا متاکریلیک تشکیل شده است. همچنین به عنوان متیل متاکریلات، آکریلات یا MMA شناخته می شود. آنها در برابر اثرات محیطی بسیار مقاوم هستند، علاوه بر این که در فرآیند چسباندن چندین مورد به یکدیگر بسیار قدرتمند و موثر هستند.

چسب های اکریلیک در صنایع مختلفی مانند ساخت و ساز، مهندسی خودرو و مهندسی هوافضا برای کمک به ایجاد اتصالات قوی بین انواع زیرلایه ها استفاده می شود.

چسب

چسب های یک قسمتی که در غیاب اکسیژن در امتداد خط اتصال بر روی سطوح فلزی فعال ثابت می شوند، چسب های بی هوازی نامیده می شوند. این چسب ها به عنوان قفل کننده نخ یا ترکیبات نگهدارنده نیز شناخته می شوند.

به دلیل نیاز به محیطی بدون اکسیژن، این فرآیندهای شیمیایی نمی توانند پیوندهای قوی با شیشه، پلاستیک یا لاستیک ایجاد کنند.

این شکل خاص از چسب قابلیت ترکیب طیف گسترده ای از مواد از جمله کاغذ، سنگ تراشی، چوب، لاستیک، سرامیک و الاستومرها را دارد.

چسب های اپوکسی می توانند به سرعت عمل کنند و سطوح بتن را بچسبانند. بنابراین، آن را به طور گسترده در صنایع خاص، از جمله ساخت و ساز، خودرو، و صنایع هوا فضا استفاده می شود. علاوه بر این، در تولید تخته سه لا نیز استفاده می شود.

چسب های اپوکسی متعددی که در بسته بندی های یک یا دو جزئی تحویل می شوند، تجاری شده اند و به طور گسترده برای چسباندن فلزات، بتن، شیشه، سرامیک، بتن، پلاستیک های متعدد، چوب و غیره در انواع محصولات صنعتی استفاده می شوند. و برنامه های کاربردی