پتو یک نفره ضخیمی که موجب خفگی نوزاد 9 ماهه کرمانی شد

از پانچوی باربری مونوگرام سارا جسیکا پارکر گرفته تا کت کیسه خواب نورما کمالی، مد مدت هاست که سبک های الهام گرفته از پتو را پذیرفته است. در زمانی که بیشتر معاشرت ها در خارج از منزل انجام می شود، آیا در بیرون از خانه یکی را می پوشید؟

پتو یک نفره ضخیم نمادی از دنج و گرما که معمولاً به داخل خانه منتقل می‌شوند، می‌توانند یک پارچه عالی برای لباس‌های پاییز و زمستان باشند. اگرچه دما در شهر نیویورک، WSJ به تازگی شروع به کاهش کرده است.

کارمندان تعدادی را در طبیعت مشاهده کرده‌اند بیشتر در حین صرف غذا در فضای باز، که شهر نیویورک اخیراً به طور دائم آن را تمدید کرده است.

پتو

برای اولین بار در تاریخ اخیر، محیط مطلوب برای معاشرت به “هرجای بیرون” تبدیل شده است و در طول یک بیماری همه گیر و دوره ناآرامی در سراسر جهان، بیشتر مردم بیشتر از همیشه به دنبال آسایش هستند.

به‌عنوان جایگزینی برای روپوش کهنه  که مشخصاً برای داخل خانه مناسب‌تر است- پتوی بیرون‌روی ناگهان معنا پیدا می‌کند.

در طول سال‌ها، پتوها الهام‌بخش مد بوده‌اند، از پانچوی پتوی لوکس باربری که سارا جسیکا پارکر در سال 2014 پوشید، با حروف اول او، تا کت کیسه‌خواب معروف نورما کمالی، که اولین بار در سال 1973 طراحی کرد.

در سال 2012، لنی کراویتز پس از عکاسی توسط پاپاراتزی ها در حالی که در راه خرید مواد غذایی با روسری بزرگ پوشیده شده بود، در فضای مجازی منتشر شد. شش سال بعد، او در قسمتی از برنامه The Tonight Show با بازی جیمی فالون از لوازم جانبی دفاع کرد. فالون گفت: اما لنی، این یک روسری نیست. این یک پتو است.