دفتر 100 برگ در آتش سوزی پلاسکو سالم ماند

لازم است بدانید دفتر 100 برگ یک نوت بوک قابل بازنویسی یک نوت بوک قابل استفاده مجدد و قابل پاک شدن است، هر صفحه را می توان 500 بار استفاده مجدد و پاک کرد که معادل 500 نوت بوک معمولی است، ثروت زیادی را برای شما ذخیره می کند.
با دفترچه یادداشت الکترونیکی و قلم قابل پاک کردن بنویسید، به شما امکان می دهد یادداشت های مختلف را دیجیتالی کنید، یادداشت های دست نویس را مرتب کنید.

یک دفتر صاف و نرم، لمسی دلپذیر، به قلم اجازه می دهد تا به خوبی روی ورق بلغزد.

بنابراین راحتی نوشتن را افزایش می دهد. عرضه شده در 100 گرم در متر مربع، نشانگرها او را نمی ترسانند! کاغذ همه‌جانبه، با تمام کاربردهایی که از نوت بوک خود می‌کنید وفق می‌دهد و در عین حال متمایز باقی می‌ماند.

ما آن را برای کتاب های نقاشی کودکان، دفترهای روزانه، کتاب های سفر، کتاب های دستور پخت، کتاب های ایده توصیه می کنیم.

دفتر

بدون دانه، ابریشمی و صاف، حس بسیار مطبوعی دارد. آغشته به ظرافت، رنگ آن فورا یک یادداشت ظریف و امروزی را به دفترچه یادداشت شما می آورد. نوشتن با قلم را بسیار دلنشین می کند.

اما مراقب باشید، اگرچه در 90 گرم در متر مربع عرضه می شود، ما آن را برای دوستداران نشانگرهای نوک ضخیم یا برای نقاشی توصیه نمی کنیم.

کاغذ را می توان از مواد مختلفی تهیه کرد، نه فقط از درخت. در طول قرن ها، مردم کاغذ را از برنج، گیاهان، پنبه و حتی لباس ساخته اند. بیشتر کاغذهای موجود در نوت بوک های امروزی از مخلوطی از خمیر چوب و کاغذ بازیافتی تهیه می شود.

محوطه های چوب معمولاً دارای چوب هستند که برای ساخت و سایر اهداف غیرقابل استفاده است. این قطعات چوبی یدکی معمولاً به تراشه‌های چوب متصل می‌شوند و سپس در آن‌هایی که «هضم‌کننده پالپ» نامیده می‌شوند، قرار می‌گیرند.

این ماشین ها با استفاده از ترکیبی از بخار و مواد شیمیایی قوی، تکه های چوب را تجزیه می کنند. چوب متعاقباً تبدیل به یک توده خمیری از فیبر می شود. سپس خمیر از مراحل مختلف پاکسازی می‌گذرد، جایی که رزین چوب، آستر، قطعات متفرقه و مواد شیمیایی برای خالص‌سازی مخلوط حذف می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.