جوراب کالج دخترانه بوی بد پایتان را کاهش می دهد

خوب می دانید که جوراب کالج دخترانه خوب می توانند سلامت پاها، انگشتان پا و ناخن های پا را افزایش دهند.

مواد مدرن جوراب، الیاف مصنوعی و ترکیبات، به طور موثر رطوبت تولید شده در اثر تعریق را جمع آوری و انتقال می دهند و پاها را خشک نگه می دارند.

پاها را در سرما گرم و در گرما خنک نگه می دارند. الیاف مراقبتی اضافه شده به الیاف مصنوعی از آسیب های پوستی و درمان آن جلوگیری می کند و از بوی عرق جلوگیری می کند.

در سال 2007، یک فنلاندی هفت جفت جوراب مصرف کرد که بسیار کمتر از میانگین اتحادیه اروپا است که 15 جفت است. جوراب های مختلف هر روز برای اهداف مختلف مورد نیاز است، بنابراین همه باید جوراب های بیشتری داشته باشند.

از آنجایی که تقریباً همه افراد روزانه جوراب را نمی‌شویند و عوض نمی‌کنند، خطر عفونت پا به ویژه در نتیجه عدم رعایت بهداشت افزایش می‌یابد.

جوراب

جوراب ها از نظر سلامت پا می توانند خواص بد زیادی داشته باشند (جدول ). جوراب های کوچک در صورت استفاده مداوم باعث مشکلات ناخن، انحراف در موقعیت انگشتان پا و عفونت پا می شوند.

در جوراب‌های نخی کوچک، پاها عرق می‌کنند، پوست خیس می‌شود و خطر تاول‌ها و تاول‌ها افزایش می‌یابد (به مواد جوراب و انتقال رطوبت مراجعه کنید ).

جوراب های نادرست پوشیده شده باعث مشکلات انگشت چکشی و ناخن می شود (به پوشیدن و شستن جوراب و خرید مراجعه کنید). ل

استیک مصنوعی (نئوپرن) در الاستیک جوراب های نگهدارنده و مراقبتی و رنگ های آزو در جوراب های نایلونی می تواند باعث تحریک پوست و درماتیت تماسی شود.

از آنجایی که جوراب در هنگام خرید قابل نصب نیست، انتخاب اندازه مناسب یک چالش است. بسیاری از جوراب های خیلی کوچک استفاده می کنند که خود را به صورت مشکلات مختلف پوست و ناخن و انحراف در موقعیت انگشتان پا نشان می دهد.

اگر سایز کفش درست باشد، مثلاً 40، جوراب باید یک یا دو سایز بزرگتر باشد، یعنی سایز 41 تا 42.

هنگام انتخاب سایز جوراب، باید میزان انقباض جوراب را نیز در نظر بگیرید. عرق پا، شستشوی روزانه، مواد شوینده و دمای شستشوی اشتباه باعث جمع شدن جوراب ها می شود.

اگر جوراب ها اندازه مناسبی داشته باشند و در استفاده به خوبی کار کنند، اطلاعات محصول خرید جوراب جدید را آسان می کند.