تولید لوله و اتصالات نوین پلاستیک هوشمند که با آتش نمی سوزد!!!

پلاست اسپ. z o. o. یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله در تکنولوژی KRAH و لوله های RHDPE می باشد.

ما چندین عملکرد و قابلیت اطمینان لوله های تحت فشار و بدون فشار را ارائه می دهیم.

Krah AG یک شرکت ماشین آلات آلمانی با بیش از 35 سال تجربه در طراحی و تولید خطوط تولید لوله با قطر بزرگ است.

این خط مجهز به کلیه عناصر لازم برای تولید لوله و اتصالات نوین پلاستیک در انواع، اندازه ها و کلاس های سختی رینگ و همچنین برخی از انواع پروفیل می باشد که در زیر به آنها اشاره می شود.

با استفاده از ابزار تولید (درام) با قطرهای مختلف می توان لوله هایی با تمام قطرهای استاندارد را در یک خط تولید تولید کرد.

پلی پروپیلن (PE 80 و PE 100) و پلی اتیلن ترموپلاستیک هایی هستند که برای تولید، تامین آب، فاضلاب، مخازن فاضلاب و پلاستیک های سخت مناسب هستند.

پلی پروپیلن و پلی اتیلن دوستدار محیط زیست در برابر اکثر مواد شیمیایی مقاوم هستند و بنابراین برای اهداف ذکر شده در بالا مناسب هستند.

لوله

قطر داخلی لوله‌های Krah تولید شده از DN/ID 300 میلی‌متر تا 4000 میلی‌متر است، طول پله آن 100 میلی‌متر است.

قطر اسمی (DN) لوله با قطر داخلی اسمی (ID) منطبق است، اندازه ضخامت دیواره لوله را می توان افزایش یا کاهش داد، اما قطر داخلی همیشه ثابت می ماند. این تضمین می کند که ظرفیت طراحی شده سیستم حفظ می شود.

طول استاندارد (L) لوله های Krah 6 متر است که حمل، نگهداری و حمل و نقل آنها را آسان می کند، علاوه بر این امکان تولید لوله با هر طولی از 1 تا 6 متر وجود دارد.

مزیت بزرگ راه حل های ساختاری وزن کم و خواص مقاومتی خوب در عین حال است.

این به شما امکان می دهد تا بارهای سنگین را حمل کنید، مواد کمتری برای تولید لوله های دیواری ساختاری در مقایسه با تولید لوله های دیواری یکپارچه با داده های ثابت مشابه استفاده می شود.

در مقایسه با یک لوله دیواری یکپارچه با سختی محیطی یکسان، یک لوله دیواری ساختاری 65٪ سبک تر است.

لوله های Krah قوی ترین و بادوام ترین لوله های موجود در بازار هستند، لوله های ما می توانند دقیقاً با نیازهای خاص پروژه مطابقت داشته باشند