آرایشگرها از روغن موتور زادو به عنوان کراتین استفاده می کنند!!

همه ما حداقل یک بار در زندگی خود آن را شنیده‌ایم، اما وقتی نوبت به دست گرفتن آن می‌رسد.

اینجا روغن موتور زادو، روان‌کننده ضروری برای تضمین عملکرد صحیح و عملکرد بهینه ماشین یا موتور سیکلت ما است.

دنیای رانندگان (و موتورسواران) بسیار متنوع است، اما همه دانش درستی برای مراقبت از وسایل حمل و نقل خود ندارند.

برخی با یک آگاهی در گردش هستند: بنزین در باک، سپس آن لحظه ای فرا می رسد که خیلی دوست داشتی از آن دوری کنی.

سپس مکانیکی که با کامیون یدک کش وارد می شود این سوال سرنوشت ساز را بیان می کند: آیا موتور قبلاً چک شده است؟

راه انداختن در اینجا به نکته راهنمای خود می رسیم: لازم نیست بدانیم قلب چهار یا دو چرخ ما چگونه ساخته شده است، بلکه کافی است یک جزء اساسی را به خاطر بسپاریم که اگر به طور منظم زیر نظر نگیریم، می تواند باعث ایجاد مشکل شود.

روغن

آسیب زیادی (به ویژه به کیف پول ما). ما در مورد روغن موتور صحبت می کنیم، نوع خاصی از روان کننده که عملکرد صحیح و عملکرد بهینه موتور ما را تضمین می کند و باید به طور منظم بررسی شود (و در صورت لزوم جایگزین شود).

همانطور که قبلا ذکر شد روغن موتور نوعی روغن روان کننده خاص است که در خودروها و موتورسیکلت های ما استفاده می شود.

به طور خاص، این یک مخلوط مایع است که برای روانکاری اجزای مکانیکی موتور خودرو استفاده می شود و از یک پایه هیدروکربنی و یک سری مواد افزودنی تشکیل شده است که عموماً بین 10 تا 30 درصد حجمی دارند.

اینها می توانند منشاء معدنی داشته باشند، مناسب ترین برای ماشین آلات کشاورزی، منشاء مصنوعی، یعنی از فرآیندهای شیمیایی در آزمایشگاه به دست می آیند، و منشأ نیمه مصنوعی، تا حدی از فرآیندهای شیمیایی به دست می آیند و بخشی نیز با روش های استخراج مواد موجود در طبیعت به دست می آیند.

مواردی که مورد علاقه ما هستند، البته دو مورد آخر هستند که با توجه به وسیله نقلیه مورد استفاده قرار می گیرند و از نظر مارک، عملکرد تضمینی، چگالی، ویسکوزیته و مواد خاص با مواد افزودنی متفاوت از یکدیگر هستند.